Part Datasheet > IGBT Transistor, IGBT Module > FGA25N120 Datasheet PDF
FGA25N120
Images are for reference
FGA25N120 Datasheet PDF
Updated Time: 2024/08/01 00:17:29 (UTC+8)
FGA25N120 IGBT Transistor, IGBT Module Datasheet PDF
FGA25N120 Datasheet PDF IGBT Transistor, IGBT Module
FGA25N120ANTDTU
Datasheet PDF
10 Pages
Fairchild
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 50A 312000mW 3Pin(3+Tab) TO-3PN Rail
FGA25N120ANTDTU
Datasheet PDF
10 Pages
ON Semiconductor
IGBT Single Transistor, 50A, 1.2kV, 312W, 1.2kV, TO-3P, 3Pins
FGA25N120ANTDTU-F109
9 Pages
ON Semiconductor
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 50A 312000mW 3Pin(3+Tab) TO-3PN Tube
FGA25N120ANTD
9 Pages
Fairchild
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR FGA25N120ANTD IGBT Single Transistor, 50A, 2.5V, 312W, 1.2kV, TO-3P, 3Pins
FGA25N120ANTDTU_F109
11 Pages
Trans IGBT Chip N-CH 1.2kV 50A 3Pin(3+Tab) TO-3PN Tube
FGA25N120ANDTU
8 Pages
Trans IGBT Chip N-CH 1.2kV 40A 3Pin(3+Tab) TO-3P Rail
FGA25N120FTD
Trans IGBT Chip N-CH 1.2kV 50A 3Pin(3+Tab) TO-3PN Rail
FGA25N120ANTU
7 Pages
Trans IGBT Chip N-CH 1.2kV 40A 3Pin(3+Tab) TO-3P(N) Rail